Blynų tortas su kepenėlių įdaru


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

2 vnt. Kiaušiniai
1,5 šaukštas Cukrus
0,5 šaukštelis Soda
0,5 šaukštelis Druska
350 ml Pienas
200 g Miltai
1 šaukštas Augalinis aliejus
400 g Vištienos kepenėlės
1 šaukštas Augalinis aliejus
1 vnt. Morkos
1 vnt. Svogūnai
50 g Sviestas
pagal skonį Druska
pagal skonį Pipirai
1 vnt. Kiaušiniai
150 ml Grietinė
50 g Pomidorų padažas

Gaminimas:

Kiaušinius ištrinkite su cukrumi, druska ir soda. Įpilkite 200 ml pieno, suberkite miltus ir viską išmaišykite. Į tešlą po truputį supilkite likusį pieną ir aliejų. Iškepkite lietinius.

Apkepkite kepenėles aliejuje. Sutarkuokite morką, supjaustykite svogūną ir sudėkite į keptuvę su kepenėlėmis. Viską kepkite dar 5 min. Kepenėles su daržovėmis sutrinkite maišytuvu, pridėkite sviesto, įberkite druskos ir pipirų.

Ant kepimo formos dugno paklokite du blynus. Dar du lietinius pasilikite viršui. Ant likusių blynų dėkite kepenėlių įdaro ir suvyniokite juos į vamzdelius. Susuktus blynus vieną šalia kito sudėkite į kepimo formą ir užpilkite kiaušinio plakiniu.

Užklokite likusiais dviem blynais. Torto viršų aptepkite grietinės ir pomidorų padažo mišiniu. Blynų tortą kepkite 180 laipsnių karščio orkaitėje 20 min.

Porcijos: 4
Pagaminamas per: 70min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392