Gardumynas „Baklava“


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

2 stiklinė Miltai
1/2 stiklinė Sviestas
2 vnt. Kiaušiniai
2 šaukštas Vanduo
1 šaukštelis Druska
1,5 stiklinė Graikiniai riešutai
1,5 stiklinė Rudasis cukrus
1 stiklinė Lydytas sviestas
1,5 stiklinė Cukrus
1 stiklinė Vanduo
1 šaukštas Citrinų sultys

Gaminimas:

Paruoškite filo tešlą: sumaišykite miltus ir druską, įminkykite sviestą. Kiaušinius išplakite su vandeniu, supilkite į sausus ingredientus, gerai išmaišykite. Perkelkite tešlą ant vaškuoto popieriaus, suformuokite rutulį ir leiskite pusvalandį pastovėti. Padalinkite tešlą į 5 dalis ir ant miltais pabarstyto paviršiaus iškočiokite 5 labai plonus kvadratus (20×20 cm). Įkaitinkite orkaitę iki 175 laipsnių.

Paruoškite įdarą: sumaišykite visus ingredientus ir padalinkite juos į 4 porcijas. Kepimo skardą išklokite vienu tešlos lakštu, dėkite įdaro, uždenkite kitu tešlos sluoksniu, dėkite dar įdaro ir t.t. Viršutinis sluoksnis turi būti tešlos. Supjaustykite įstrižai, kad gautumėte nedidelius rombus.

Paruoškite sirupą: sumaišykite visus ingredientus ir pavirkite 5 min. Apipilkite baklavą puse šio sirupo. Kepkite 35-40 min. Apliekite likusiu sirupu ir patiekite.

Porcijos: 4
Pagaminamas per: 40min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392