Kiauliena su šveicarišku padažu


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

800 g Kiaulienos išpjova
1 šaukštas Aliejus
pagal skonį Juodieji malti pipirai
pagal skonį Druska
60 ml Sausas baltasis vynas
60 ml Baltojo vyno actas
1 vnt. Svogūnai
žiupsnelis Raudonėliai
3 vnt. Kiaušinių tryniai
150 g Sviestas
žiupsnelis Žalumynai
pagal skonį Druska
pagal skonį Juodieji malti pipirai

Gaminimas:

Nuo kiaulienos išpjovų nupjaustykite riebalus ir plėveles, supjaustykite 2 cm storumo riekelėmis, pasūdykite, apibarstykite pipirais. Iškepkite aliejuje iš abiejų pusių (mėsa turi būti iškepusi, bet ne per sausa).

Padažui svogūnus supjaustykite smulkiai ir su raudonėliais suberkite į nedidelį puodą, supilkite vyną ir actą. Užkaiskite ant vidutinio kaitrumo viryklės ir virkite, kol skysčio liks tik du šaukštai. Tada nukaiskite, o kai atvės, perkoškite.

Atsidėkite į šalį 2 šaukštus šalto sviesto.

Išplakite trynius iki vientisos masės, suberkite svogūnų padažą ir vėl išplakite iki vientisos masės. Įdėkite šaukštą šalto sviesto ir įstatykite puodą į indą su karštu vandeniu. Maišydami kaitinkite, kol sutirštės. Nukaiskite, įdėkite kitą šaukštą šalto sviestą.

Likusį sviestą išlydykite ir pamažu supilkite į jį padažą (neskubėkite, antraip padažas bus labai skystas). Įberkite druskos, pipirų, suberkite susmulkintus žalumynus, išmaišykite. Mėsą patiekite su šiuo padažu ir žaliomis daržovėmis.

Porcijos: 4
Pagaminamas per: 0min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392