Mėsos pyragas su kopūstais


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

1 kg Savojos kopūstai
pagal skonį Druska
3 šaukštas Aliejus
pagal skonį Juodieji malti pipirai
100 ml Daržovių sultinys
1 šaukštelis Kmynai
600 g Kiaulienos faršas
2 šaukštas Garstyčios
500 g Bulvės (virtos su lupenomis)

Gaminimas:

Kopūstus nuplaukite ir nudžiovinkite. Atskirkite nuo gūžės 8 lapus, apipjaustykite storesnes vietas. 3 min virkite kopūsto lapus pasūdytame vandenyje, įmeskite į kiaurasamtį, perskalaukite šaltu vandeniu ir gerai nusunkite.

25 cm skersmens kepimo formą ištepkite riebalais ir išklokite apvirtais kopūsto lapais taip, kad jie išsikištų per kraštus (lapai turi dengti visą formos paviršių). Likusį kopūstą supjaustykite ir apkepinkite aliejuje. Įberkite druskos, pipirų, įberkite kmynų. Supilkite sultinį ir 8 min. troškinkite kopūstus uždengę dangčiu.

Maltą mėsą sumaišykite su garstyčiomis, įberkite druskos ir pipirų. Pusę mėsos masės sukrėskite į kepimo formą. Bulves nulupkite, supjaustykite skrituliukais ir išdėliokite ant mėsos sluoksnio. Ant viršaus sukrėskite troškintus kopūstus ir uždenkite likusia mėsos mase. Išsikišusius kopūstų lapus užlenkite į vidų.

Kepkite pyragą 30–35 min. iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje, apatinėje lentynoje.

Porcijos: 4
Pagaminamas per: 50min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392