Obuolių pyragas su kakava


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

200 g Sviestas
200 g Cukrus
4 vnt. Kiaušiniai
1 pakelis Vanilinis cukrus
125 g Lazdyno riešutai malti
200 g Miltai
2 šaukštelis Kepimo milteliai
2 šaukštelis Cinamonas
2 šaukštas Kakava
5 vnt. Obuoliai
50 ml Romas
100 g Pieniškas šokoladas

Gaminimas:

Pagaminkite tešlą. Kambario temperatūros sviestą iki purumo ištrinkite su cukrumi. Po vieną įmuškite kiaušinius ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės. Įmaišykite visus likusius tešlai skirtus ingredientus ir užmaišykite tešlą.

Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių temperatūros. Obuolius nuplaukite, nulupkite, perpjaukite pusiau ir pašalinkite sėklas. Supjaustykite stambiomis skiltelėmis. Obuolių skilteles apšlakstykite romu ir įmaišykite į paruoštą tešlą.

Išardomą kepimo formą sutepkite riebalais ir iškrėskite į ją tešlą. Išlyginkite ir pašaukite į įkaitintą orkaitę. Pyragą kepkite 55-60 minučių vidutiniame orkaitės lygyje. Iškepusį pyragą išimkite iš orkaitės, perkelkite ant grotelių ir atvėsinkite. Pienišką šokoladą ištirpinkite ir apliekite viršų.

Porcijos: 16
Pagaminamas per: 70min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392