Vyšnių tortas su vafliais


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 338

Ingredientai:

200 g Vafliai su riešutų skonio įdaru
100 g Sviestas
1 šaukštelis Aliejus
100 g Vafliai su riešutų skonio įdaru
500 g Vyšnių uogienė
200 ml Vyšnių sultys
400 ml Jogurtas (vyšnių skonio)
650 ml Grietinėlė (35 proc.)
20 g Želatina
1 stiklinė Vyšnios

Gaminimas:

Želatiną išbrinkinkite vyšnių sultyse. Vyšnių uogienę perkoškite per sietelį.

Pasigaminkite torto pagrindą. Vaflius sutrinkite iki vidutinio dydžio trupinių, juos sumaišykite su tirpintu sviestu.

Tortui skirtą formą išklokite kepimo popieriumi, kraštus patepkite aliejumi. Į formą sudėkite vaflių masę, tolygiai paskirstykite ir gerai prispauskite.

Sultyse išbrinkusią želatiną ištirpinkite indą įstačiusios į šilto vandens vonelę, leiskite želatinai atvėsti ir gerai išmaišykite su vyšnių jogurtu.

Grietinėlę išplakite iki purios masės ir sumaišykite su vyšnių jogurtu.

100 gramų vaflių stambiai supjaustykite. Kai jogurto kremas pradės stingti, trečdalį jo supilkite ant vaflinio pagrindo ir tolygiai paskirstykite. Ant viršaus sudėkite trečdalį smulkintų vaflių ir pusę vyšnių iš uogienės.

Ant viršaus keliauja pusė likusio jogurto kremo, ant jo – likusios vyšnios iš uogienės ir likę smulkinti vafliai. Ant paties torto viršaus keliauja likęs kremas, galima tortą dar papuošti šviežiomis arba šaldytomis vyšniomis.

Tortą šaldytuve palikite 1,5 valandos. Prieš patiekdamos svečiams, tortą išimkite iš formos ir supjaustykite gabalėliais.

Porcijos: 12
Pagaminamas per: 0min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuok! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Notice: Undefined index: publisher_id in /home/aus1023/domains/recipes.lt/public_html/lt/wp-content/plugins/adsense-plugin/adsense-plugin.php on line 392